Fotografia w krysztale 2020-05-28T09:16:39+00:00
NIEPOWTARZALNA GŁĘBIA KOLORÓW

Nowoczesna fotografia wypalona w krysztale doda barw każdemu pomnikowi

Zadowolenie klientów jest dla nas największą nagrodą, dlatego nieustannie doskonalimy umiejętności i rozszerzamy ofertę świadczonych usług. Na bieżąco śledzimy rynek i wprowadzamy nowe techniki do naszej pracowni. Dzięki najnowszej, dostępnej na rynku technologii zdobniczej możemy zaproponować Państwu zdjęcia w krysztale. Niezwykła głębia obrazu, doskonałe odzwierciedlenie kolorów, nowoczesna estetyka oraz wieloletnia trwałość sprawiają, że ten rodzaj portretów nagrobnych jest wybierany coraz częściej.

BARWNY TRÓJWYMIAR OBRAZU

W przypadku fotografii w krysztale obraz znajduje się z drugiej strony szklanej płytki czyli za warstwą o grubości 1 cm. Kryształ może mieć krawędzie szlifowane ukośnie (fazowane) lub ścięte pod kątem prostym. W efekcie uzyskujemy niepowtarzalne wrażenie głębi i oryginalnego trójwymiaru. Cechami szczególnymi wyróżniającymi ten rodzaj fotografii nagrobnej są nowoczesna estetyka, piękne nasycenie barw oraz wyjątkowa trwałość produktu, niezależna od działania warunków atmosferycznych, na które wystawiony jest produkt.

NASZE KRYSZTAŁY

Dbając o Państwa satysfakcję, zapewniamy najwyższą jakość wykonania. Obraz cechuje się wyjątkową barwą i ostrością, kolory są żywe i naturalne. Każde zdjęcie posiada taśmę montażową do samodzielnego przyklejenia. Taśma odporna jest na wahania temperatury oraz wilgoć. W każdym zestawie znajdą też Państwo ściereczki firmy 3M do odtłuszczenia podłoża przeznaczonego do montażu. Na życzenie wysyłamy również projekt graficzny. Istnieje możliwość dokonywania zmiany tła , ubrania oraz profilu wykonywanego zdjęcia. Pierwszy projekt po opłaceniu zlecenia jest bezpłatny i uwzględnia sugestie klienta. Istnieje możliwość dokonania jednej korekty, każda kolejna to koszt 30 zł.

Przejdź do sklepu