Fotografia w kamieniu 2018-03-25T22:36:31+00:00
TRWAŁOŚĆ I ELEGANCJA

Szukając stylowej i ponadczasowej elegancji wybierz portret grawerowany w granicie

Grawerowanie to jedna z najstarszych technik artystycznych, pierwsze ślady ręcznych prac pochodzą sprzed 60 tysięcy lat. Dzisiejsze grawerunki wykonujemy laserowo, bezpośrednio na pomnikach lub na bardzo cienkich płytkach a także na książkach granitowych. Stosowane przez nas techniki charakteryzują się wysoką precyzją a prace nie powodują ryzyka zniszczenia powierzchni. W efekcie powstaje wizerunek trwały, estetyczny a przy tym bardzo elegancki i stylowy.

NIEZRÓWNANA LICZBA DETALI

Wizerunki wykonane techniką grawerowania laserowego są ostre, wyraźne i wiernie oddają każdy szczegół portretowanej osoby lub obiektu. Nasze portrety wyróżnia doskonałe opracowanie graficzne jak również niespotykana w tej dziedzinie liczba widocznych detali. Artystyczny wyraz, stonowana i ponadczasowa elegancja oraz niezwykła trwałość to najważniejsze zalety tego typu prac. Dajemy Państwu możliwość wygrawerowania dowolnej grafiki – wśród naszych realizacji, obok portretów znajdują się także postaci i obrazy sakralne, krzyże, emblematy oraz godła.

PŁYTKA NIE GRUBSZA OD TELEFONU

Jedyni w Europie wykonujemy grawery na płytkach o grubości 5 mm idealnych do naklejania na każdym rodzaju kamienia. Płytki, dowolnego kształtu i rozmiaru są następnie trwale przyklejane do powierzchni pomnika. Nie ma tutaj ograniczenia co do koloru lub materiału, z którego pomnik jest wykonany. Tego rodzaju grafikę wykonujemy na podłożach własnych (płytka Absolut Black) lub płytkach dostarczonych przez Państwa. Prace wykonujemy z najwyższą starannością i dbałością o jakość oraz bezpieczeństwo zarówno powierzonych materiałów jak i samego pomnika.

Przejdź do sklepu